Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Mostar Open 2014.

Odradili smo još jedan Mostar Open, i to 6. po redu, na kojem je sudjelovalo 400 natjecatelja iz 4 države (Slovenije, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine). Dobili smo jako veliki broj pohvala za organizaciju turnira što nas uvijek jako obraduje. Pet borilišta je radilo cijeli dan, a zastupljene su bile tri discipline: borbe, forme, kick.

Počeli smo malo i prije satnice, jer je sve bilo spremno, na što smo jako ponosni, jer ništa gore nego kad turnir ujutro kasni. Ceremonija otvaranja je po običaju kratko trajala. Nije bilo pauza tijekom dana, jer se borilišta nisu istovremeno raspuštala za ručak, koji je isto kratko trajao. Nekoliko trenera nam je reklo da je naš turnir postao poznat po točnoj satnici i kratkim pauzama, što vjerujem svakome jako puno znači.

Uručili smo zahvalnicu gosp. Ivici Blatančiću, voditelju ekipe Zagrebačkog taekwondo saveza. Pehar i poklon paket je dobio najbrojniji klub, a to je ove godine bio taekwondo klub Forteca Korčula. Poklon paketom smo nagradili i sutkinju Ivu, koja je na dan našeg turnira imala rođendan, pa smo joj željeli učiniti malu radost i iznenaditi je. Posebnu plaketu je dobio gosp. Hasan Šišić, predsjednik Sportskog saveza grada Mostara, koji je kao i svake godine otvorio turnir, na čemu mu se od srca zahvaljujemo.

Nakon toga je uslijedila vrlo zanimljiva demonstracija, koju su ove godine izveli: Boris Knezović, Damir Šunjić, Miran Đorđevski, David Marijanović, Hrvoje Marijanović, Denis Dujmović i David Marušić. Demonstracija je bila popraćena glasnim pljeskom oduševljene publike. Oprema je besprijekorno funkcionirala, i nije bilo nikakavih problema. Najbolji borci su kao i uvijek bogato nagrađeni, kao i treneri najboljih ekipa. Želimo se zahvaliti svim sponzorima, koji su nam na svoj način pomogli u organizaciji 6. Mostar Opena: Sportski savez grada Mostara, HT Eronet, Granum, Melifico, Ataco, Hercegovina vino, Podravka, Drugi način, mesnice DM, Mališić, Zvečevo lasta, Pivnica Štefanijino šetalište, Delta security, cafe pizzeria Marinero, Agrokor, Jana, Budo sport, Imbrex knauf, restoran Radobolja, Daleka obala, Mile Đorđevski, cafe Damir Rodoč, Domar Zoka, Sik, Croatia osiguranje, ToRo group, karate klub Zrinjski, Hypo banka.Velika hvala i svim roditeljima, koji su pomogli u organizaciji turnira, kao i medijima, koji su turnir popratili svojim izvješćima.

Evo ekipnog poretka i popisa najboljih boraca:

KICK: 1. CRO STAR MOSTAR 2. MAGONE KORYO 3. FORTECA KORČULA

FORME: 1. ZAGREBAČKI TAEKWONDO SAVEZ 2. FORTECA KORČULA 3. JASTREB ZAGREB

BORBE: 1. CRO STAR MOSTAR 2. HVOJNICA FOJNICA 3. CRNI LABUDOVI VISOKO

Sveukupni plasman nakon zbroja sve tri discipline, tj. sveukupni pobjednici turnira su:

1. CRO STAR MOSTAR

2. MAGONE KORYO

3. FORTECA KORČULA

NAJBOLJI BORCI PO UZRASTIMA:

- Najbolja vrtićanka: Marija Orlović (Magone Koryo)

- Najbolji vrtićanac: Lucio Matuzić (Karlovac)

- Najbolja mlađa kadetkinja: Slavica Letica (Magone Koryo)

- Najbolji mlađi kadet: Paul Brandić (Rugvica Hrvatska)

- Najbolja starija kadetkinja: Anđelina Brajko (Šujica Tomislavgrad)

- Najbolji stariji kadet: Jahja Dukmenić (Akademija Zejd Sarajevo)

- Najbolja juniorka: Nikolina Vlahović (Montenegro Stars)

- Najbolji junior: Domen Pirc (Šmartno Litija Slovenija)

- Najbolja seniorka: Teodora Mitrović (Montenegro Stars)

- Najbolji senior: Ivan Šolić (Forteca Korčula)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1