Sunday 21 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Taekwondo klinci polagali VI. 2017.

29.6.2017. je 11 naših taekwondo klinaca uspješno realiziralo svoje polaganje. Pokazali su spretnost na poligonu, osnovne ručne i nožne tehnike, kombinacije, borbu i razbijanje malih 'dasaka'. Dobili su medalju za turnir i diplomu za uspješno savladan program taekwondo klinaca.

Evo i njihovih imena: Filip Bogadi, Barbara Penavić, Vida Marić, Mate Bandić, Ivano Knezović, Filip Leutar, Filip i Karlo Pezer, Lana Šunjić, Borna Beljo, Antonia Pehar.

Nekoliko naših klinaca su se već uputili na more, pa su propustili polaganje. Veliku pohvalu zaslužuju svi klinci što su cijelu godinu vrijedno trenirali, čestitamo im na polaganju a veliko bravo i za roditelje, koji su s oduševljenjem pratili polaganje i pljeskom bodrili naše male fajtere. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1