Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Taekwondo klinci polagali V. 2014.

Ovaj tjedan su naši taekwondo klinci imali polaganje. Nažalost, nisu svi mogli biti nazočni, ali polaganju je pristupilo 11 naših klinaca i svi su bili izvrsni. Naučili su osnovnu tehniku iz taekwondo-a i bilo ih je pravo zadovoljstvo gledati.

Naučili su osnovne stavove, udarce šakom, osnovne ručne blokove i osnovne nožne tehnike. Pored toga su naučili i neke stvari o samom taekwondo-u, kao npr. iz koje zemlje potječe ova borilačka vještina, koje su boje pojasevi, ali isto tako smo na treninzima razgovorali o prehrani, što je to za njih zdravo, što nije. Svi kandidati su dobili svoje diplome i ovim treningom se naš dječji program 'Taekwondo klinci' raspustio na ljetni raspust. S treningom nastavljamo kad počne škola. Evo njihovih imena:

1. Klara Jovanović
2. Duje Živkušić
3. Ivo Planinić
4. Josip Bevanda
5. Ivano Prce
6. Iva Marija Mikulić
7. Vanesa Matić
8. Andrej Matić
9. Luka Zelenika
10. Fran Miloš
11. Nika Šunjić

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1