Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Izbor najboljih sportaša kluba 2020.

Budući da su u 2020. godini usljed pandemije mahom odgođeni turniri, uspjeli smo ipak nastupiti na 2 turnira, i to na Prvenstvu BiH i na Prvenstvu FBiH. Sretni smo da smo barem mogli nastupiti na ova dva turnira, te smo ostvarili i određene uspjehe, na osnovu kojih smo nagradili najbolje sportaše našeg kluba.

Najbolja sportašica kluba 2020. je IVA GRBEŠIĆ, koja je bila zlatna i na Prvenstvu BiH i na Prvenstvu FBIH. Inače je bila prvakinja i na Prvenstvu Herceg-Bosne.

Nagrađeni su još i sljedeći sportaši:

Ana Grbešić

Josip Bevanda

Nika Šunjić

Iva Šunjić.

Nagradu smo uručili i našoj Luciji Kovačević, koja je za vrijeme karantene osvojila 1. mjesto na natjecanju za najbolji crtež u organizaciji Taekwondo saveza BiH, dok je Ante Milićević dobio nagradu za humanitarnu gestu. U našem klubu redovno skupljamo čepove za Udrugu oboljelih od multiple skleroze Vjera i borba. Svi članovi su donosili čepove, no Ante je u tome vidno prednjačio, te smo ga željeli zbog truda i nagraditi. 

Velike čestitke svima :-))))

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1