Saturday 4 February 2023

crostar_tkd@yahoo.com

Sveti Nikola nas je posjetio

U ponedjeljak 6.12.2021. nas je posjetio sveti Nikola. Djeca su se jako obradovala kad su vidjela svetog Nikolu kako stiže u naš klub s pjesmom te su i djeca počela pjevati a uskoro su svi zajedno i plesali.

Potom su se predstavili svetom Nikoli, ispričali mu koliko su medalja osvojili, koje ocjene imaju u školi, pokazali su mu što je to taekwondo, naučili su ga ponekim tehnikama da se može obraniti dok putuje svijetom, i naravno slikali smo se sa svetim Nikolom. Druženje je bilo jako zabavno, a svetom Nikoli se želimo zahvaliti i na slatkišima koje je donio, i to ne samo za djecu koja su se s njim družila nego i za svu ostalu djecu u našem klubu.

Već se radujemo idućem susretu sa svetim Nikolom :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1