Saturday 4 February 2023

crostar_tkd@yahoo.com

Održan je 3. modul projekta 2022.

Za vikend 22./23.1.2022. održan je i treći modul projekta koji se realizira u suradnji s Olimpijskim komitetom Bosne i Hercegovine, pod direktnom ingerencijom Međunarodnog Olimpijskog komiteta (IOC), vrijednom 35.000 američkih dolara.

Projekt ima za cilj razviti i ojačati bazičnu taekwodno trenersku strukturu i cjelokupan savez implementacijom srednjeročnog i dugoročnog akcijskog plana. Ovom modulu je nazočio trener Boris Knezović kojeg očekuje još jedna edukacija prije kraja ovog jednogodišnjeg projekta.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1