Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Najbolji sportaši kluba 2021.

U srijedu 9.2.2022. organizirali smo dodjelu nagrada za najbolje sportaše kluba u 2021. godini. Iako se mnogi turniri zbog pandemije nisu održali, ipak smo se natjecali tijekom čitave godine i bili smo jako uspješni. Osvojeno je 230 medalja i 16 pehara a nekoliko natjecatelja je bilo proglašavano i najboljim sportašima turnira.

U protekloj godini nastupili smo na onim najvažnijim turnirima, a to su: Državno prvenstvo, Prvenstvo Federacije BiH i Kup BiH. Pored ovih prvenstava koji donose najveći broj bodova nastupili smo još i na turnirima u Hadžićima, Sarajevu, Posušju, Visokom, Fojnici i na Ilidži.  

Za najbolje sportaše kluba u 2021. proglašeni su sljedeći sportaši:

Najbolja vrtićanka: Petra Bukvić

Najbolji vrtićanac: Niko Krešić

Najbolja mlađa kadetkinja: Iva Marić

Najbolji mlađi kadet: Luka Bošnjak

Najbolja kadetkinja: Lara Baković

Najbolji kadet: Josip Bevanda

Najbolja djevojčica u kicku: Lea Krešić

Najbolji dječak u kicku: Niko Krešić

Najbolji natjecatelj u formama: Ana Grbešić

Pored njih nagrađeni su još Iva Grbešić i Iva Šunjić zbog uspjeha postignutog na Državnom prvenstvu. 

Od svih nagrađenih sportaša posebno treba istaknuti Ivu Marić, koja je proglašena najboljom mlađom kadetkinjom kluba. Na Državnom prvenstvu je postigla najbolji uspjeh od čitave ekipe, a pored toga ima najveći broj pobjeda i najveći broj bodova u našem klubu.

Čestitamo svim osvajačima nagrada. Kreće nova sezona te svima želimo puno uspjeha.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1