Saturday 4 February 2023

crostar_tkd@yahoo.com

Ulcinj Trophy, Crna Gora 2022.

28.5.2022. - Nakon osvojenih 13 medalja i 6 pehara protekli vikend u Visokom, nastavljamo nizati izvrsne rezultate i ovaj vikend. U subotu se u Crnoj Gori održao veliki međunarodni taekwondo turnir Ulcinj Trophy na kojem je nastupilo 550 natjecatelja iz 5 država (Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Albanija, Kosovo i Crna Gora).

5 naših natjecatelja nastupilo je na ovom turniru ali u sklopu tima Taekwondo saveza Federacije BiH te su imali 100% učinak osvojivši 5 medalja - 3 zlata, srebro i broncu. 

Zlato su osvojili Antonio Rezo, Iva Marić i Lea Krešić. 

Srebro je osvojio Josip Bevanda dok se za broncu izborila Iva Grbešić.

Konkurencija je bila jaka i brojna. Turnir se održao na 6 borilišta u Osnovnoj školi Maršal Tito u Ulcinju.

Pet naših natjecatelja je nastupilo u timu Taekwondo saveza Federacije BiH te su predstavljali savez u najboljem svjetlu. Svi su osvojili medalju, a na 3 zlata, srebro i broncu možemo definitivno biti ponosni. Zahvaljujemo savezu što je svim natjecateljima platio kotizaciju. Klub je platio prevoz te se na taj način olakšalo roditeljima u troškovima. Naši natjecatelji su pokazali napredak i ovo iskustvo im je svakako dragocjeno.

Ekipu Cro Stara je u Crnu Goru vodila trenerica Klaudia Marić, a tim Taekwondo saveza Federacije BiH je u svim uzrasnim skupinama ekipno osvojio 1. mjesto, tj. u vrtićancima, mlađim kadetima, kadetima, juniorima i seniorima.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1