Tuesday 28 November 2023

crostar_tkd@yahoo.com

Trener Boris završio jednogodišnji projekt

U nedjelju 14.5.2022. se u Sarajevu u organizaciji Taekwondo Saveza BiH održao četvrti i posljednji modul projekta edukacije trenera. Ovaj projekt se realizirao u suradnji s Olimpijskim komitetom Bosne i Hercegovine, pod direktnom ingerencijom Međunarodnog Olimpijskog komiteta (IOC), a vrijedan je 35.000 američkih dolara.

Projekt je imao za cilj razviti i ojačati bazičnu taekwodno trenersku strukturu i cjelokupan savez implementacijom srednjeročnog i dugoročnog akcijskog plana. Ispred Taekwondo kluba Cro Star je trener Boris Knezović sudjelovao u ovom projektu te je dobio i certifikat. Projekt se sastojao od 4 modula koji su se održali u Sarajevu, Livnu i Prijedoru.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1