Saturday 4 February 2023

crostar_tkd@yahoo.com

Prijatelji Hadžića 2022.

Nastavljamo nizati uspjehe i u drugom dijelu natjecateljske sezone. U subotu 24.9.2022. je u Hadžićima održan međunarodni taekwondo turnir Prijatelji Hadžića na kojem je nastupilo 410 natjecatelja iz Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine. 10 naših natjecatelja se izborilo za čak 11 medalja i 2 pehara.

Zlato: Iva Marić (2 zlata), Ante Milićević, Mia Drežnjak.

Srebro: Ivan Skoko, Nikol Marić.

Bronca: Mia Ivanković, Lea Krešić, Ana Drežnjak, Josip Milićević i Ivan Skoko. 

Na turniru je još nastupio Matej Šunjić koji je ovaj put i pored dobrog nastupa ostao bez plasmana. 

Ante Milićević je osvojio pehar za najboljeg dječaka u kicku i to u konkurenciji 36 dječaka. Drugi pehar osvojen je za 2. mjesto u ekipnom plasmanu kicka. Imali smo dosta pobjeda i medalja u borbama B klase no nažalost ni ovaj put nemamo objavljenih statističkih rezultata što je diskrimancija djece koja nastupaju u B klasi jer i oni plaćaju istu kotizaciju kao i natjecatelji A klase.

Ekipu u Hadžiće vodili su treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.

Svi članovi ekipe su bili odlični. Posebno možemo istaknuti dvije početnice Miu Ivanković i Anu Drežnjak koje se tek počinju natjecati. Odlično su se pokazale te vjerujemo da će na idućim turnirima biti sve bolje i bolje. Veliku pohvalu svakako zaslužuje i Iva Marić koja je osvojila 2 zlatne medalje. Ovo je prvi turnir s primjenom novih natjecateljskih pravila no Iva se bez problema prilagodila.

Bravo za sve natjecatelje :-)

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1