Sunday 21 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

BE ACTIVE dan BiH 2022. u našem klubu

Povodom BE ACTIVE dana BiH 2022. održali smo treninge s učenicima OŠ Antuna Branka Šimića Mostar, no omogućili smo besplatne treninge svima i u našem klubu.

Poslijepodne su bili termini za skroz malu djecu i veću djecu. Jako smo se zabavili na treninzima, upoznali smo se s taekwondo-om, natjecali se u zabavnim poligonima, ismijali se, družili a djeca su s velikim osmijehom otišli s treninga. Navečer je bio trening s odraslima na kojem je također bio velik odaziv. 

Treninge povodom BE ACTIVE dana su realizirali naši treneri Klaudia, Boris i Teo. Prezadovoljni smo odazivom jer je s nama vježbalo oko 100 djece i odraslih. Jako nam je drago da smo neke uspjeli pokrenuti na ovaj dan te se nadamo da će uvrstiti tjelovježbu u svoju svakodnevnicu. Jako je važno kretati se pogotovo u današnje vrijeme kad mnogo djece provodi vrijeme pred ekranima a i dosta odraslih sjedi u uredima. Sve to s vremenom dovodi do raznih zdravstvenih problema te je potrebno na vrijeme reagirati. 

Veliko hvala svima na odazivu povodom BE ACTIVE dana BiH, sklopila su se neka nova poznanstva, a ponajviše se želimo zahvaliti na druženju, razgovoru, smijehu i veseloj atmosferi koja je pratila sve termine treninga :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1