Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Iskra Open Sarajevo 2022.

Fantastičan kraj jedne jako uspješne godine! Nakon osvojenih medalja na vrlo jakom Balkanskom prvenstvu u Albaniji, u subotu 10.12.2022. nastupili smo na Dječjem festivalu Iskra Open u Sarajevu. Na ovom turniru je nastupilo 7 naših natjecatelja koji su ostvarili više nego fantastičan uspjeh.

Izborili su se za 7 medalja, i to čak 6 zlata i jedno srebro. Našoj ekipi pripao je i pehar za 2. mjesto u ekipnom plasmanu. 

Zlato su osvojili: Iva Marić, Mia Ivanković, Antonia Marić, Ivan Skoko, Ivan Jelić i Matej Maslać.

Srebro je osvojila Petra Bukvić. 

Ekipu je u Sarajevo vodila trenerica Klaudia Marić.

Naši natjecatelji su dali sve od sebe te nam je drago da ni uspjeh nije izostao. Međutim, želimo spomenuti i sve ostale naše natjecatelje koji su se natjecali tijekom čitave godine. Osvojili smo veliki broj medalja i pehara i sve to tek treba prebrojati. Nastupali smo na turnirima po cijeloj Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Sloveniji, Crnoj Gori i Albaniji. Drago mi je da se konačno opet može putovati, jer smo prije pandemije redovno nastupali po Njemačkoj, Austriji, Italiji, Češkoj, Slovačkoj itd. Kalendar za sljedeću godinu nam je raznovrstan i pun.

Ovaj turnir je bio posljednji turnir za naš klub u ovoj godini. Planirane su još neke klupske aktivnosti, vrlo kratka stanka tijekom blagdana a onda kreću pripreme za novu natjecateljsku sezonu.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1