Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerski seminar 2023.

U subotu 21.1.2023. se u organizaciji Taekwondo saveza BiH u Sarajevu održao trenerski seminar, na kojem su sudjelovali treneri iz cijele Bosne i Hercegovine. Trenerski seminari se održavaju svake godine na početku godine kako bi treneri stekli licencu za tekuću godinu. Iz našeg kluba su trenersku licencu za 2023. godinu dobili treneri Klaudia Marić, Boris Knezović, Teo Jergović.

Predavanja su održali: Renata Crkvenac (sudačka pravila), prof. dr. Safet Kapo (model planiranja i programiranja uspješnosti u taekwondou), dr. Danijel Bursać (parataekwondo), mr. sci. Edin Krupalija (primjena suhe punkcije u sportu), a praktični dio je vodio Viktor Romančuk. 

U subotu se još održala i Skupština Taekwondo saveza Herceg Bosne. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1