Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Antonio Rezo položio za crni pojas 1.2023.

U nedjelju 22.1.2023. se u organizaciji Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine u Sarajevu održalo polaganje za majstorska zvanja. Iz našeg kluba je polaganju pristupio Antonio Rezo koji je uspješno položio za crni pojas 1. Dan. 

Ispitivačko povjerenstvo saveza ispitivalo je kandidate ručne i nožne tehnike, atraktivne leteće tehnike, forme, sparing, samoobranu i razbijanje dasaka. Čestitamo našem Antoniu koji je odličan bio u svim segmentima polaganja.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1