Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Ulcinj Trophy 2023.

U subotu 27.5.2023. se u Ulcinju u Crnoj Gori održao veliki međunarodni taekwondo turnir Ulcinj Trophy 2023 na kojem je sudjelovalo 550 natjecatelja iz 8 država. Naš klub je i ovaj vikend ostvario izvrsne rezultate. Osvojeno je 10 medalja, i to 3 zlatne, jedna srebrna i 6 brončanih.

Zlato: Jelena Ćeško, Marko Bošnjak i Matej Dankić.

Srebro: Aleksandra Čabrilo.

Bronca: Josip Bevanda, Iva Marić, Lea Krešić, Mia Ivanković, Nikol Marić i Matej Šunjić.

Konkurencija je bila jaka i brojna. Velika pohvala ide svim našim natjecateljima a pogotovo osvajačima zlatnih medalja. Kroz čitav dan su imali borbe te su pokazali puno volje i motivacije. Istaknuli bismo još i Aleksandru Čabrilo koja se u svom prvom nastupu uspjela izboriti za srebro.

Na ovom turniru su još nastupili Mia Drežnjak i Filip Vidačak koji se ovaj put nisu uspjeli izboriti za medalju.

Turnir se održao u Ulcinju u OŠ Maršal Tito na 6 borilišta s elektronskom opremom Daedo.

Zahvaljujemo Taekwondo savezu Federacije BiH na plaćenim kotizacijama a klub je platio prevoz pa se time pomoglo roditeljima u troškovima.

U Ulcinju smo se lijepo proveli. U petak smo bili na plaži, u subotu na vanjskom bazenu i jacuzziju a u nedjelju na unutarnjem bazenu. Usput smo stali u Portonovom i obišli jedinstvenu WonderCon izložbu koja je dio svjetske poznate ComicCon izložbe a po prvi put na našim prostorima se može vidjeti u Crnoj Gori. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1