Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Poskok Kup Posušje 2023.

U subotu 10.6.2023. smo nastupili na Poskok Kupu u Posušju, koji je okupio oko 350 natjecatelja iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine. Naši natjecatelji su imali žetvu medalja. 24 natjecatelja se izborilo za čak 37 medalja, a od tog 11 zlata, 11 srebra i 15 bronci. Osvojeno je 5 pehara za ekipni plasman i 3 titule najboljih natjecatelja.

Zlato: Iva Marić (2 zlata), Matej Dankić, Josip Milićević, Marko Bošnjak, Mateo Barbarić, Niko Krešić, Petar Šimun Zovko, Lea Krešić, Mia Drežnjak, Mia Ivanković.

Srebro: Ana Drežnjak (2 srebra), Ante Milićević, David Bevanda, Filip Vizmara, Gabriel Aleksandar Ćeško, Matej Dankić, Mijo Glibo, Lea Krešić, Lucija Vizmara, Mia Ivanković.

Bronca: Jelena Ćeško (2 bronce), Petra Bukvić (2 bronce), David Bandić, Marko Bevanda, Marko Bošnjak, Mate Bandić, Gabriel Aleksandar Ćeško, Mateo Barbarić, Mijo Glibo, Niko Krešić, Petar Šimun Zovko, Nika Slišković, Petra Dankić. 

 

Pripale su nam 3 titule najboljih natjecatelja:

-Marko Bošnjak je proglašen za najboljeg mlađeg kadeta,

-Niko Krešić je proglašen za najboljeg dječaka u kicku,

-Mateo Barbarić je proglašen za najboljeg vrtićanca. 

 

I nekoliko još drugih članova našeg kluba je bilo u samom vrhu:

Mia Drežnjak je bila 2. najbolja djevojčica u kicku, Iva Marić je bila 3. najbolja djevojčica u kicku i 4. najbolja mlađa kadetkinja turnira. Matej Dankić je bio 4. najbolji junior turnira. Petar Šimun Zovko je bio 4. najbolji dječak u kicku.

 

Osvojeno je 5 pehara za ekipne plasmane:

-ekipno 1. mjesto u kicku za dječake

-ekipno 2. mjesto u vrtićancima

-ekipno 2. mjesto u kicku za djevojčice

-ekipno 3. mjesto u mlađim kadetima

-ekipno 3. mjesto u formama

 

Što reći nego da smo prezadovoljni našom ekipom. Djeca su čitav dan imala borbe i maksimalno su se trudili što pokazuju i naši rezultati. Ponosni smo na sve njih a posebna pohvala ide za one koji su se okitili titulom najboljeg natjecatelja. Također smo presretni zbog onih koji iz turnira u turnir osvajaju medalje, pogotovo zlatne, čime pokazuju kvalitetu našeg rada u klubu ali je to i ogledalo njihove sposobnosti i truda.  

 

Turnir se održao na 4 borilišta s elektronskom opremom Daedo u Gradskoj dvorani Posušje.

Ekipu su u Posušje vodili treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.

Primiče se ljeto ali Taekwondo klub Cro Star i dalje ima dosta aktivnosti u svom kalendaru. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1