Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Na treningu nas je posjetio sveti Nikola

U srijedu 6.12.2023. je sveti Nikola posjetio mališane u našem klubu. Usred treninga se jednostavno pojavio što je jako obradovalo svu djecu, koja su mu pritrčala u zagrljaj. Zajedno su pjevali i plesali, no sveti Nikola je obavio i vrlo važan razgovor s djecom o mobitelima, igricama, televiziji... Djeca su obećala da tijekom blagdana neće pretjerati s igricama i da će dobro slušati svoje roditelje. Sveti Nikola je za svu djecu donio slatkiša a posebno je čestitao imendan malom Niki. 

U našem klubu uvijek obilježimo ovakve dane želeći obradovati djecu. Organiziramo i edukativne sadržaje za sve članove kluba i njihove roditelje, kao npr. predavanja o zdravoj prehrani sportaša. Također se raznim aktivnostima potiču i ostali talenti i sklonosti djece.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1