Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Naši sportaši sudjelovali na okupljanju 2024.

U utorak 20.2.2024. naši sportaši su sudjelovali na okupljanju sportaša Taekwondo saveza Herceg Bosne. Okupljanje se održalo u Posušju, a na trening su se odazvali i klubovi iz Splita, Imotskog, Knina.

Naš klub je predstavljalo 6 natjecatelja: Josip Bevanda, Mia Ivanković, Lea Krešić, Luka Bošnjak, Marko Bošnjak, Marko Bevanda. Bilo je uplanirano još sportaša, no neki su bolesni a neki su imali školske obveze. 

Ovo okupljanje nam je poslužilo kao provjera pred nadolazeći turnir u Kaknju a uskoro će se održati i Državno prvenstvo. Naša ekipa je odlično odradila borbe te su pokazali da su u zavidnoj formi.

Na okupljanju u Posušju treniralo je oko 100 mlađih kadeta, kadeta, juniora i seniora. Konkurencija je bila jaka i svi sudionici su imali dosta borbi s različitim sparing partnerima. Trening je trajao oko 2 sata. Ovakve prigode su odlične za razmjenu iskustava, provjeru forme, ali i za sklapanje prijateljstava što je također dio sporta.

Veliko hvala mami Ivoni koja je vozila dio ekipe.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1