U subotu 25.4.2026. smo uspješno nastupili na Državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine te Federalnoj ligi za mlađe kadete i vrtićance. Iz vikenda u vikend pokazujemo svoju kvalitetu i kontinuirani napredak te smo i na ovom natjecanju ostvarili zapažene rezultate u vrlo jakoj i brojnoj konkurenciji. Osvojeno je ukupno 9 medalja.
Državno prvenstvo:
-Iva Marić – srebro, viceprvakinja države
-Josip Bevanda – 2 bronce, treći u državi – borbe i forme
-Ivan Skoko – bronca, treći u državi u formama
-Marko Bevanda – bronca, treći u državi
Federalna liga:
-Vito Zovko – zlato, prvak Lige
- Niko Soldo, Tomislav Pušić, Luka Džidić – bronca, treći u Ligi
Ekipu su predvodili treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.
Konkurencija je bila brojna i jaka. Naši mali vrtićanci su se odlično borili, a osvajači državnih medalja pokazali su veliki napredak. Zahvaljujemo Taekwondo savezu FBiH na sufinanciranju kotizacija za Federalnu ligu.
Neki vrtićanci su se po prvi put susreli s elektronskom opremom, no to ih nije omelo na putu do medalje. Josip Bevanda, Ivan Skoko, Ana Grbešić i Lana Miljko nastupili su u formama s novim sustavom koji se po prvi put u Bosni i Hercegovini primijenio na Državnom prvenstvu te su se Josip i Ivan izborili za državnu broncu, a bilo je i natjecatelja B klase koji su se izborili za medalje u A klasi. Pored navedenih nastupili su još Luka Marić, Mia Drežnjak, Ivan Pušić, Marko Bošnjak, Lea Krešić, Mateo Barbarić koji se ovaj put nažalost nisu uspjeli izboriti za medalju.
Natjecanje je okupilo gotovo 700 natjecatelja iz cijele Bosne i Hercegovine, a održano je u sportskoj dvorani Goran Čengić uz korištenje elektronske opreme Daedo.

Prijem u Taekwondo Hall of Fame je zaista povijesni trenutak i za grad Mostar i za cijelu BiH. 
Malo o taekwondo-u... 
U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji
Potičemo i druge sposobnosti naših članova