Tuesday 7 December 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Klupski kanu safari 2021.

U nedjelju 11.7.2021. bili smo na klupskom kanu safariju na Trebižatu kod našeg prijatelja Nevena Dragičevića. Već godinama idemo i svaki put nam je extra. Imamo prigodu veslati, kupati se, djeca zaista uživaju a o hrani da i ne govorimo. I ove godine se želimo zahvaliti Nevenu i njegovoj obitelji na odličnoj organizaciji i naravno predivnom gostoprimstvu. Već se radujemo idućem dolasku :-)

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1