Friday 21 June 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Izbor najboljih sportaša Grada Mostara 2021.

U četvrtak 10.3.2022. u organizaciji Sportskog saveza Grada Mostara održao se Izbor najboljih sportaša Grada Mostara za 2021.godinu. Svečanost se održala u hotelu Mepas uz nazočnost velikog broja uzvanica.

Naš klub je opet nagrađen, po ne znamo koji put, što nas jako raduje. Ovaj put je Iva Grbešić proglašena najboljom kadetkinjom Grada Mostara za 2021. godinu. 

Iva je redovna na treninzima, redovno se natječe pa samim tim ni uspjeh nije izostao. Iva je do sad bila i najbolja sportašica kluba i nagrađena je bila za posebne uspjehe pa nam je drago da je žiri prepoznao Ivin trud, rad i rezultate. U 2021. godini je Iva bila zlatna na vrlo jakom Kupu BiH i na Ilidža Openu, srebrna na Prvenstvu Federacije BiH i na Iskra Openu te brončana na Prvenstvu BiH.

Pored Ive nominirani su bili još neki naši sportaši:

Iva Marić u kategoriji najbolja mlađa kadetkinja, 

Luka Bošnjak u kategoriji najbolji mlađi kadet, 

Josip Bevanda u kategoriji najbolji kadet,

te smo još imali nominaciju u kategoriji najbolja muška ekipa. 

Poslali smo bili i nominaciju za našeg Niku Krešića, koji je u uzrastu vrtićanaca, no nažalost taj uzrast se ne nagrađuje. Nadamo se da će se u budućnosti nešto učiniti i za ove malene, jer treniraju 'ko veliki i ostvaruju rezultate 'ko veliki :-)

Ivu Grbešić je na svečanost dodjele nagrada pratila trenerica Klaudia i Ivini roditelji. 

Čestitamo našoj Ivi :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1