Sunday 21 April 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Naše druge klupske aktivnosti

Taekwondo (turniri, tehnika, samoobrana, demonstracije) su glavna aktivnost našeg kluba, no pored toga naš klub nudi i rekreaciju za odrasle, ali i druge aktivnosti za naše članove, kako bismo potakli sve talente djece.

    

Te dodatne aktivnosti su nam uvijek jako zabavne, i djeca im se raduju. Održavamo ih cijelu godinu, žiri odabire najbolje, koje onda i nagradimo. Tako recimo organiziramo Cro Star zvjezdice (supertalent), izbor najboljeg taekwondo crteža, izbor najbolje maske (maskenbal), Uskrsni turnir u razbijanju jaja, organiziramo klupsku olimpijadu, te odlaske u kino, na planinarenje, rafting, kajake, karting..... Međutim, posjetila nas je i Bibi iz daleke galaksije, ali isto tako svrati i Sveti Nikola a tu je i mađioničar koji nas oduševi svojim trikovima.  

   

Klub ima još planiranih zanimljivosti i iznenađenja u skoroj budućnosti, no trenutno ih nećemo sve otkriti :-))))

  

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1